Львів готель недорого в центрі

Львів готель

Україна дуже велика земля, з рідкісною історією, завдяки цьому тут знаходиться велика кількість красивих міст. Львів є одним з найпопулярніших міст в Україні для подорожей і бізнес-зустрічей. Це місце славиться не тільки лише незліченною кількістю приголомшливих структурних споруд, а також чималою кількістю цікавих музеїв і пам'яток. 

Вас зацікавило питання, де зняти житло у Львові дешево. Готель Ріус пропонує всім гостям зручні номери, в яких є все необхідне для чудового проведення вихідних - інтернет, міні бар, конференц-зал, супутникове телебачення, комфортні меблі та інше. 

Проживання у готелі Ріус 

Головною перевагою готелю Rius є його безпосередня близькість до важливих бізнес-об'єктів, банкам і кращим закладам для відпочинку Львова. Однак оригінальність готелі RIUS не лише в комфортному центральному розташуванні, але й у культурному оточенні. Він розташований в затишній центральній частині стародавнього Львова поблизу перлини архітектури Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, сусідить з львівським академічним театром імені Леся Курбаса і першим академічним українським театром для дітей та юнацтва, а до площі Ринок — рукою подати, всього 5 хвилин ходьби. 

Затишний конференц-зал і готель у Львові 

Бізнес-туризм – це один з основних напрямків діяльності бізнес-готелю Риус. Готель «Ріус» відмінно підходить для проведення різноманітних семінарів та форумів. Тому дуже зручно бронювати разом з конференц-залом та місця в готелі для розміщення приїжджих учасників. Зал в готелі оснащений найсучаснішою апаратурою: аудіосистемою, мікрофонів, плазмових ТВ, проекторами та багатьом іншим, що дозволяє забезпечити безпроблемний хід вашого заходу. Необхідним аспектом є можливість знімання залів на декілька годин, добу або кілька днів, а також проведення кава–брейків і бізнес–ланчів. Зручне розташування, сучасні технології та сервіс високого рівня, а також просторість і вишуканість номерів роблять бізнес-готель Ріус самим знатним у Львові. Щоб бути впевненим у тому, що місця в готелі ще будуть бажано бронювати номер напередодні. Зауважимо, що крім упевненості ви ще отримаєте найкращу вартість.

Джерело: http://www.rius-hotel.lviv.ua

Категории: 

Опубликовано 05.07.2018 12:08